Графік роботи:

Самостійно зробити замовлення через сайт ви можете в будь-який зручний для вас час. Ваші замовлення обробляються (зокрема в телефонному режимі) в будні з 09:00 до 16:00.

Доставлення:

Замовлення, оформлені до 16:00, відправляються того ж дня, після 16:00 — відправляються наступного дня. Після оформлення замовлення вам на пошту прийде повідомлення про те, що замовлення обробляється. Ми телефонуємо для підтвердження замовлень, оформлених способом оплати «післяплата», якщо є необхідність уточнення деталей замовлення або якщо під час оформлення замовлення ви вибрали пункт «Бажаєте, щоби ми з вами зв’язалися?». Доставлення оплачується за тарифами вибраного вами перевізника (Нова Пошта/Укрпошта). Орієнтовний термін доставлення Новою Поштою становить 1-3 дні, Укрпоштою — близько тижня. Попередні замовлення, оформлені за місяць та більше до прибуття накладу на наш склад, відправляються протягом трьох робочих днів із додатковим узгодженням від замовника та актуалізацією даних доставлення. Про приїзд накладу ви можете дізнатися в наших соціальних мережах.

Замовлення сумою більше 999 грн відправляються з безоплатним доставленням. Адресне доставлення оплачується отримувачем незалежно від суми замовлення.

Пакування:

Ми дуже ретельно підходимо до пакування наших видань і використовуємо кілька шарів захисту. Проте під час транспортування служби доставлення можуть пошкодити товар через неакуратне поводження. На цей випадок ми страхуємо всі посилки. Згідно з умовами поштових служб, щоб отримати відшкодування за пошкоджену посилку, її необхідно розкрити на пошті й переконатися в неушкодженості. Якщо ваш товар пошкоджений, зверніться до поштової служби за компенсацією.

Повернення й заміна:

Комікси з виробничим браком підлягають заміні або поверненню коштів протягом 14 днів з моменту придбання. Попередньо необхідно написати звернення на пошту oleksandromaniuk@mimir.com.ua і надати фотографії бракованої продукції. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 № 172, друкована продукція належної якості не підлягає поверненню або обміну, передбаченого статтею 9 Закону України «Про захист прав споживачів».

Оплата:

Ви можете оплатити одним зі зручних вам способів. Оплата онлайн – ви можете оплатити онлайн за допомогою банківської картки. Післяплата – ви можете оплатити післяплатою під час отримання на пошті. Увага! Поштові служби стягують додаткову плату за послугу післяплати. Клієнти, які не забирають товару з накладеним платежем, потрапляють у чорний список і надалі не обслуговуються.